رائول: کاسیاس نیازی ندارد خودش را ثابت کند

رائول گونسالس، مهاجم و کاپیتان پیشین تیم فوتبال رئال مادرید شک و شبهاتی که پس از فینال لیگ قهرمانان اروپا درباره توانایی‌های ایکر کاسیاس به وجود آمده است را نادرست دانست.

در این بازی خروج اشتباه کاسیاس و جلو کشیدن او در دقیقه 36 زمینه‌ساز گل اول اتلتیکومادرید شد، هرچند گلزنی سرخیو راموس در دقیقه سوم وقت‌های تلف شده نیمه دوم بازی رئال را از شکست نجات داد و در وقت‌های اضافی هم بیل، مارسلو و رونالدو در نهایت کهکشانی‌ها را به پیروزی رساندند.

رائول در حمایت از کاسیاس 33 ساله که هم در تیم ملی هم در رئال مادرید هم‌تیمی او بوده است،‌ گفت: خوشحالم مثل تمام طرفداران رئال مادرید. کسب دسیما، دهمین قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا یک اتفاق تاریخی است به خصوص با توجه به ناکامی‌های تلخی که رئال در سال‌‌های اخیر تجربه کرده بود.

رائول افزود: ایکر در این فصل از لیگ قهرمانان اروپا عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت. او در صحنه گلی که دریافت کرد بدشانس بود اما نباید فراموش کرد که رئال به لطف واکنش‌های خوب کاسیاس در مراحل قبلی توانست فینالیست شود.

کاپیتان پیشین کهکشانی‌ها تصریح کرد: به عقیده من کاسیاس نیازی به اثبات کردن توانایی‌هایش ندارد. من برای تمام بازیکنان رئال مادرید به خصوص برای کاسیاس بسیار خوشحالم، چون توانست جام را بالای سر ببرد.

/ 2 نظر / 14 بازدید
النا

بزن کف قشنگه رو برا برد تیممون[دست][دست][دست]

Ahmad

عاشق شخصیت کاسیاسم زنده باد ایکر مقدس